bartlomiej speth . pl

trust in nature ~ fotografia przyrodnicza i podróżnicza ~ makro, urban, industrial.
Fotografia przyrodnicza i podróżnicza ~ Trust in Nature | BartlomiejSpeth.pl
" Sztuka to codzienne wyzwania; technikę należy zdobyć aby mieć kontrolę nad czasem. W fotografii nauka i sztuka są jednością, nie zaś swoim przeciwieństwem. " · Yousuf Karsh

O mnie

Bartłomiej Speth” Wszyscy marzymy, lecz nie tak samo. Ci, co śnią nocą w najgłębszych zakamarkach umysłu – łudzą się, by odkryć próżność swych snów; Ci natomiast, co za dnia marzą, to ludzie niebezpieczni, ponieważ mogą – oczy mając otwarte – wprowadzić swoje marzenia w czyn. ” – T. F. Lawrence Siedem filarów mądrości.

Witam serdecznie, nazywam się Bartłomiej Speth i jestem absolwentem Wydziału Fizyki Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Przyrodą oraz eksploracją tajemniczych, mistycznych miejsc interesowałem się odkąd pamiętam. Z czasem zrodził się pomysł, aby takowe miejsca uwieczniać na fotografiach i móc pokazywać innym, dzielić się z nimi.

Trend ten pozostał do dziś, a fotografia zmieniła mnie oraz moje widzenie świata. Z roku na rok czuję, że robienie zdjęć to jest jest to czemu lubię najbardziej oddawać się w wolnych chwilach. Fotografia, obcowanie z przyrodą, odkrywanie ciekawych miejsc daje mi wiele satysfakcji oraz wytchnienia. Są to chwilę, gdy czuje prawdziwe tu i teraz, nie ma nic poza tym (nie licząc mojej ukochanej).

Moim wielkim marzeniem jest robić kiedyś dobre zdjęcia, szczególnie interesuje się fotografią krajobrazu. Może przyjdzie kiedyś czas, że będzie się czym pochwalić 🙂

Jeśli masz jakieś pytania, sugestię, czy po prostu chcesz nawiązać kontakt serdecznie zapraszam
e-mail:
gg: 1189458


Copyright © 2008 · 2020 Bartłomiej Speth : fotografia przyrodnicza, fotografia podróżnicza. Wszelkie prawa zastrzeżone: kopiowanie i / lub reprodukcja zdjęć bez mojej pisemnej zgody zabroniona.
Wygenerowano w: 0,429 sekund, 41 zapytań MySQL · łącznie zdjęć: 444, komentarzy: 219 · Wchodzisz z adresu IP: 188.116.18.22 · Strona wykorzystuje ciasteczka.

Trust in Nature

Darowizny BTC : 1Speth5khV9rXggiJBhEXUYriP1W5y2fP

fabrication polonaise